Ezúton tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy önkormányzatunk decemberben lakossági, használt gumiabroncs gyűjtést szervez. Ennek keretében lehetőség nyílik a magánszemélyek számára a háztartásokban tárolt rossz állapotú, feleslegessé vált gumiabroncsok díjmentes leadására.
Használt gumiabroncs leadási lehetőség!
A gumiabroncsok leadására 2 nap áll rendelkezésre.
A gumiabroncs gyűjtés időpontja: 2025. december 12. (péntek) 8:00 és 15:00 óra között;
2025. december 13. (szombat) 8:00 és 14:00 óra között;
Helyszín: Kistarcsa, KÖFE Kft. telephelye
(Kossuth L. u. 23. - a volt Csatornázási Művek telephelyével szemben)
Felhívjuk a figyelmet, hogy az abroncsok átvétele csak az alábbi feltételek betartása mellett lehetséges:
Cégek, autójavító és gumijavító műhelyek számára a lehetőség nem biztosított.

















Tisztelettel köszöntjük honlapunkon a városunk iránt érdeklődő, az ide utazó, vagy ide utazni szándékozó kedves vendégeinket, városunk polgárait! Településünk híven őrzi több évszázados múltjából fakadó hagyományait, melyre méltán büszkék vagyunk. Ezen hagyományokat és városunk sokféle arcát szeretnénk bemutatni az érdeklődőknek azzal a nemes céllal, hogy minél többen legyenek kíváncsiak ránk, legyenek vendégeink, keressék fel személyesen is Kistarcsát!
2143 Kistarcsa, Szabadság út 48.